Body: 

MYRIDE VX

Body: 

Wybieraj, odtwarzaj i kontroluj wideo na dużym ekranie podczas treningów grupowych lub na ekranie osobistym podczas ćwiczeń indywidualnych.

Dzięki aplikacjom instruktorzy mogą uatrakcyjnić treningi, a siłownie planować wirtualne zajęcia online i na żądanie.

Image: 
MyRide Group

Title: 
MYRIDE GROUP

Body: 

Nie ma rzeczy niemożliwych.

Dzięki aplikacjom instruktorzy mogą uatrakcyjnić treningi, a siłownie planować wirtualne zajęcia online lub odtwarzać je na żądanie. Jeszcze nigdy obsługa większej liczby klientów nie była tak prosta.

 

 

 

Image: 
MyRide Personal

Title: 
MYRIDE PERSONAL

Body: 

Zaangażuj i wspieraj wszystkich ćwiczących.

Zaangażuj i wspieraj wszystkich ćwiczących — zarówno początkujących, jak i zaawansowanych — dzięki najbardziej utytułowanemu rowerowi stacjonarnemu wszech czasów, wyposażonemu we wskazówki i pomiary Myride VX potrzebne do realizacji wyznaczonych celów.

 

 

 

 

Body: 

WYRÓŻNIONE APLIKACJE MYRIDE

Obudowa: 
Image: 
ICG MyRide Live

Title: 
MYRIDE+ LIVE

Body: 

Zastosowanie: trening grupowy

Pierwsza na świecie aplikacja ułatwiająca prowadzenie zajęć z indoor cyclingu przy zastosowaniu wideo symulującego jazdę. Zastosowane w ICG pionierskie metody symulacji, integracji i teleobecności (SIT) przyczyniają się do poprawy wyników ćwiczących oraz zwiększają atrakcyjność treningów.

Image: 
ICG MyRide Studio

Title: 
MYRIDE STUDIO COACH

Body: 

Zastosowanie: trening grupowy i indywidualny

Realistyczne treningi na ekranie ułatwiające osiąganie wyników. Doskonała, energiczna muzyka pomaga ćwiczącym budować formę, szybkość i wytrzymałość. Trzy różne formaty programu odpowiadają różnym typom ćwiczących.

Image: 
ICG MyRide Tour Coach

Title: 
MYRIDE TOUR COACH

Body: 

Zastosowanie: trening grupowy i indywidualny

Nagrania terenowe z różnych miejsc na świecie opatrzone muzyką i głosem trenera zapewniają atrakcyjne, a jednocześnie efektywne treningi. Interaktywna sceneria jest niezwykle piękna i zachęcająca.

Image: 
MyRide World View

Title: 
MYRIDE WORLD VIEW

Body: 

Zastosowanie: trening indywidualny

Twoi klienci uwielbiają Twoje zajęcia, ale czasem woleliby po prostu sobie pojeździć, bez trenera, muzyki i innych przeszkadzających głosów, mając przed sobą tylko piękne widoki. Kiedy nie mają oni okazji wyruszyć w trasę czy na szlak, mogą poćwiczyć na World View.

CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?